image
logo navigation Меню

Будинки KAGERddВартість експлуатації будинку KAGER становить лише 1 Євро на день!

Будинок від KAGER в 5 разів тепліший за цегляний і в 2 рази перевершує діючі європейські норми енергоефективності будівель. Коефіцієнт теплопровідності скляних стін будинку KAGER U=0,5 Вт/м2К (опційно U=0,3 Вт/м2К) еквівалентний цегляній кладці у 88 см, а теплопровідність глухих стін U=0,122 Вт/м2К еквівалентна цегляній стіні у 3 метри! Середнє споживання енергії на опалення будинку KAGER становить 25кВт/м2/рік, а вартість експлуатації - лише 1 Євро на день! В залежності від типу конструкції, будинок Кагер відповідає класам енергоефективності: A, A+, Passive house, Zero Energy house.

int

Комфортний мікроклімат. Здорове середовище проживання

Для створення комфортного мікроклімату в наших будинках, ми використовуємо економічну систему водяного обігріву/охолодження підлоги. Ця низькотемпературна система обігріву рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні підлоги, тим самим забезпечуючи максимальний комфорт в приміщеннях. Постійний приплив свіжого повітря у всі приміщення будинку і відтік використаного забезпечує система вентиляції з рекуперацією тепла.

ddОПАЛЕННЯ БЕЗ ГАЗУ! Відновлювальна енергія. ZERO Energy house

Ми використовуємо пасивну сонячну енергію, акумульовану в грунті, повітрі, або воді для обігріву та охолодження будинку завдяки інноваційній системі з встановленим тепловим насосом. Постійний приплив свіжого повітря і відтік використаного забезпечують повітряні канали з рекуперацією тепла. Ми ефективно використовуємо відновлювані природні ресурси, і знизили до мінімуму викиди шкідливих речовин. Завдяки встановленню системи фотовольтаїки (сонячних батарей), можна досягти позитивного рівня споживання енергії, коли будинок виробляє енергії більше ніж споживає!

sahara logoЕнергоефективні інженерні рішення від компанії САХАРА

Для проектування, комплектації та інсталяції енергоефективних інженерних систем у низькоенергетичному будинку KAGER ми співпрацюємо з лідером українського ринку – компанією САХАРА. Це справжня команда професіоналів європейського рівня з 19-річним досвідом роботи в галузі проектування, поставки та монтажу першокласного енергоефективного європейського та японського обладнання, яка займається його гарантійним та сервісним обслуговуванням.

14Система конструкцій ЕКО

Ізоляційні матеріали для наших будинків підібрані так, щоб забезпечити дифузійний потік вологи з дому і забезпечити найкращі теплоізолюючі властивості.В системі конструкцій ЕКО ми застосовуємо лише інноваційні матеріали з дерев‘яних волокон. Дерев`яна вовна - ізоляційний матеріал з неперевершеними теплоізоляційними властивостями багаторазово підвищує теплову стабільність будівлі.

facebook УКР
РУС ENG