image
logo navigation

ТехнологіяddВартість експлуатації будинку КАГЕР становить лише 1 Євро на день!

Будинок від КАГЕР в 5 разів тепліший за кам'яний і в 2 рази перевершує діючі європейські норми енергоефективності будівель. Коефіцієнт теплопровідності скляних стін будинку KAGER U=0,5 Вт/м2К еквівалентний цегляній кладці у 88 см, а теплопровідність глухих стін U=0,122 Вт/м2К еквівалентна цегляній кладці у 3 метри! Середнє споживання енергії на опалення будинку KAGER становить 25кВт/м2/рік, а вартість експлуатації будинку KAGER становить лише 1 Євро на день!

int

Здорове середовище проживання

Для створення комфортного мікроклімату в наших будинках, ми використовуємо економічну систему водяного обігріву підлоги. Ця низькотемпературна система обігріву рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні підлоги, тим самим забезпечуючи максимальний комфорт в приміщеннях. Постійний приплив свіжого повітря у всі приміщення будинку і відтік використаного забезпечує система вентиляції з рекуперацією тепла.

14Система конструкцій ЕКО

Ізоляційні матеріали для наших будинків підібрані так, щоб забезпечити дифузійний потік вологи з дому і забезпечити найкращі теплоізолюючі властивості.В системі конструкцій ЕКО ми застосовуємо лише інноваційні матеріали з дерев‘яних волокон. Дерев`яна вовна - ізоляційний матеріал з неперевершеними теплоізоляційними властивостями багаторазово підвищує теплову стабільність будівлі.

ddВідновлювальна енергія

Ми використовуємо пасивну сонячну енергію, акумульовану в грунті та воді для обігріву, охолодження будинку та підігріву гарячої води завдяки інноваційній системі з встановленим тепловим насосом, сонячними колекторами та фотовольтаїці. Постійний приплив свіжого повітря і відтік використаного забезпечують повітряні канали з рекуперацією тепла. Ми ефективно використовуємо відновлювані природні ресурси, і знизили до мінімуму викиди шкідливих речовин.

facebook УКР
РУС ENG