image
logo navigation Меню

Фахверк будинки9 Фахверк технологія

Фахверк - тип будівельної конструкції, несучої основою якої є просторова секція з дерев'яних балок.
Фахверк з'явився в Німеччині в 15 столітті і швидко став дуже популярним в Європі, особливо в Британії, Німеччині, Бельгії, Франції та північній частини Європи.
Фахверковий будинок має жорсткий і міцний несучий каркас з вертикальних стійок, горизонтальних балок і діагональних розкосів які є основною відмінною особливістю конструкції фахверка. Простір між елементами каркасу заповнювався глиною або цеглою, панелі штукатурилися, а сам каркас залишався видимим. Елементи дерев'яного каркасу візуально розділяли білі стіни, саме вони надавали зовнішньому вигляду будинку особливого вигляду, який і став архітектурною особливістю фахверка. Так були збудовані сотні тисяч дерев'яних будинків в Європі, які стоять вже по 300-500 років, що є найкращим доказом надійності технології.
На фото фахверковий будинок в Парижі, якому вже понад 800 років.

9 Сучасний фахверк

В 21 столітті, завдяки появі нових матеріалів і технологій, таких як клеєний брус і енергоефективне скління, фахверковая технологія отримала новий розвиток.

Сучасні фахверкові будинки успадкували міцний дерев'яний каркас, а зовнішній вигляд змінився завдяки використанню великої площі скління. Великі площі панорамного скління від підлоги до стелі в сучасному фахверку створюють неймовірне відчуття світла і свободи, а застосування найсучасніших матеріалів та інноваційніх технологій в конструкції будинку, дозволило зробити такий будинок максимально енергоэфективним.

22Відвідайте наш шоу-рум

Спеціально для Вас ми створили унікальну масштабну модель фахверкового будинку, в пропорціях 1:20.

Модель створена в повній відповідності з існуючим фахверковим будинком, в ній відображені всі його конструктивні деталі, включаючи вузли з'єднань, меблі, побутову техніку і навіть справжній маленький кактусі.

Ви можете подивитися фото моделі будинку у фотогалереї.


 


Будинок в стилі фахверк - це житло з вільною і гнучкою плануванням з просторими приміщеннями і функціональними просторами. Поділ приміщень на гучні і тихі, для роботи і відпочинку найкращим чином пояснює концепцію будинків Кагера, які є досить схожі на будинки Huf Haus (Хуф Хаус). Вільний шлях на терасу або в сад, повітряний фасад, розширення простору вітальні за рахунок атріуму, ширяють балкони і лоджії, а також велика площа скління стін малюють запам'ятовується архітектуру фахверка.

Чим відрізняється фахверк від інших конструкцій?

Фахверк будинок має міцну конструкцію за рахунок використання несучих колон, які є невід'ємними елементами архітектури і стилю. Відкрите планування створює відчуття єднання з навколишньою природою. Дерев'яні балки служать каркасом і знаходяться як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони стін. Таким способом в Європі було побудовано тисячі будинків, яким сьогодні вже по 300-500 років.
Об'єднання фахверка з сучасними технологіями і енергоефективним склінням є центральною концепцією нашої компанії. Ми будуємо будинки на століття, які при цьому напхані останніми розробками для автоматизації. Панорамні скла по периметру будівлі в поєднанні з масивними балками з дерева дають відчуття абсолютної свободи як зовні, так і всередині приміщень.

Фахверк дає наступні переваги:

  • висока енергоефективність, яка в 3-5 разів вище будівель з блоку, цегли або каменю;
  • створення великих і трансформованих приміщень;
  • низькі експлуатаційні витрати на утримання: не більше 1 євро в день;
  • автентичний зовнішній вигляд.

Стійки, балки і розкоси виготовлялися з ламінованого дерев'яного масиву, який проходить скрупульозну обробку. Якість сировини надійно контролюється перш ніж потрапити в виробничий цех. Всі елементи виготовляються вручну з використанням верстатів з ЧПУ під чуйним керівництвом провідних майстрів. Використання фахверк технології дозволяє досягти високої ремонтопридатності. Крім цього, конструкція захищена від впливу цвілі і грибка і оснащена системою примусової вентиляції, тому ви завжди дихаєте свіжим повітрям. Кожен квадратний метр ділянки детально планується для поєднання з архітектурою фахверк, щоб, наприклад, розбити сад, посіяти газон або встановити гараж з прибудовою.

Фахверк від Кагера: єдина пропозиція в Україні

Якщо ви хочете замовити європейський енергоефективний будинок, то наші фахівці готові почати виготовлення вашого житла в цеху в Словенії. Споруда займає кілька місяців, але секції будинку встановлюється протягом 4-5 днів. Ми використовуємо тільки якісні і екологічні чисті матеріали. Вартість будівництва розраховується залежно від підсумкової площі і додаткових послуг, якщо такі будуть затребувані замовником. Ми готові встановити будинок в будь-якій точці України і підключити його до поновлюваних джерел енергії. Відвідайте каталог на сайті для перегляду введених в експлуатацію будівель. Щоб замовити проект і дізнатися остаточну ціну, зателефонуйте нашим менеджерам або заповніть заявку на сайті. Ми знаходимося в Києві і ви можете особисто приїхати в наш офіс.

facebook УКР
РУС ENG