image
logo navigation

Технологія9 Фахверк технологія

Фахверк - тип будівельної конструкції, несучої основою якої є просторова секція з дерев'яних балок.
Фахверк з'явився в Німеччині в 15 столітті і швидко став дуже популярним в Європі, особливо в Британії, Німеччині, Бельгії, Франції та північній частини Європи.
Фахверковий будинок має жорсткий і міцний несучий каркас з вертикальних стійок, горизонтальних балок і діагональних розкосів які є основною відмінною особливістю конструкції фахверка. Простір між елементами каркасу заповнювався глиною або цеглою, панелі штукатурилися, а сам каркас залишався видимим. Елементи дерев'яного каркасу візуально розділяли білі стіни, саме вони надавали зовнішньому вигляду будинку особливого вигляду, який і став архітектурною особливістю фахверка. Так були збудовані сотні тисяч дерев'яних будинків в Європі, які стоять вже по 300-500 років, що є найкращим доказом надійності технології.
На фото фахверковий будинок в Парижі, якому вже понад 800 років.

9 Сучасний фахверк

В 21 столітті, завдяки появі нових матеріалів і технологій, таких як клеєний брус і енергоефективне скління, фахверковая технологія отримала новий розвиток.

Сучасні фахверкові будинки успадкували міцний дерев'яний каркас, а зовнішній вигляд змінився завдяки використанню великої площі скління. Великі площі панорамного скління від підлоги до стелі в сучасному фахверку створюють неймовірне відчуття світла і свободи, а застосування найсучасніших матеріалів та інноваційніх технологій в конструкції будинку, дозволило зробити такий будинок максимально енергоэфективним.

22Відвідайте наш шоу-рум

Спеціально для Вас ми створили унікальну масштабну модель фахверкового будинку, в пропорціях 1:20.

Модель створена в повній відповідності з існуючим фахверковим будинком, в ній відображені всі його конструктивні деталі, включаючи вузли з'єднань, меблі, побутову техніку і навіть справжній маленький кактусі.

Ви можете подивитися фото моделі будинку у фотогалереї.

 

facebook УКР
РУС ENG