image
logo navigation

Будівництво будинків "під ключ" в УкраїніПропонуємо вам подивитися нове відео, де ми представляємо нашу компанію і команду, яка займається проектуванням, виробництвом та монтажем будинків Кагер

 Процес монтажу фахверкового будинку KAGER площею 250 м2 займає лише 4 дні!

kager

Інформативна середня вартість будику KAGER «під ключ»

Комплект будинку KAGER | Тривалість: 0-3 місяці | Вартість 1499 Євро/м2

 • Виробництво на заводі Кагер в Словенії комплекту будинку
 • Доставка комплекту будинку на ділянку монтажу
 • Монтаж комплекту будинку групою словенських фахівців

Фундамент та черепиця | Тривалість: 0-3 місяці | Вартість 149 Євро/м2

 • Зведення фундаменту
 • Пласка широкоформатна керамічна черепиця, водостічна система

Інженерні мережі | Тривалість: 2 місяці | Вартість 199 Євро/м2

 • Електроінсталяція
 • Система водопроводу і каналізації
 • Інсталяція енергоефективної кліматичної системи: тепловий насос воздух-вода, система обігріву та охолодження будинку водяними теплими підлогами у всіх приміщеннях, бойлер, система вентиляції з рекуперацією тепла, погодозалежна автоматика

Внутрішні оздоблювальні роботи | Тривалість: 2 місяці | Вартість 199 Євро/м2

 • Гіпсокартонні та малярні роботи
 • Цементна стяжка підлоги на всіх поверхах
 • Покриття підлоги, плиточні роботи
 • Монтаж розеток, вимикачів, освітлювальних приладів
 • Монтаж сантехніки
Вказана інформативна середня вартість загальної площі будинку. Точна вартість розраховується на основі конкретного проекту та побажань замовника. Оплата в гривні, ціни з ПДВ.
 
Повний строк будівницва будинку «під ключ» займає 7 місяців. Будівництво можна проводити в будь-яку пору року.

Додаткові опції:

 • Фотовольтаїка (сонячні батареї)
 • Пергола, гараж, навіс для авто
 
Чому слід обрати будинок від Кагер?
 • Більше 1400 збудованих будинків Кагер в 12 країнах та 30 років досвіду!
 • Унікальний мінімалістичний дизайн будинку КАГЕР зі скляними стінами буде ідеальним рішенням для панорамної ділянки, ділянки у лісі чи біля води!
 • Будинок КАГЕР в 5 разів тепліше кам'яного і в 2 рази перевершує діючі європейські норми енергоефективності будівель, відповідає класам енергоефективності A, A+, Passive house, Zero Energy house
 • Індивідуальне проектування будинку європейськими інженерами за стандартами ЄС
 • Будинок буде вироблений на заводі КАГЕР в Словенії та змонтований на Вашій ділянці словенськими фахівцями всього за 4 дні!
 • Використання відновлюваних джерел енергії, абсолютна екологічність і максимальний комфорт
 • Фіксована вартість будівництва, мінімальні терміни, економія вашого часу і нервів!
 • Європейська гарантія на будинок 30 років! КАГЕР - вироблено в Словенії!
 Заяви задоволених покупців
Комфорт вищий за очікування

пр

Ми представляємо вам історію Марка Лауринія, інженера, підприємця і власника будинку KAGER в Сальсомаджоре, провінція Парма, Італія.

"Обрати будинок KAGER я вирішив після відвідування декількох виробників. Вони підходять для реалізації ідей мого будинку, які я раніше собі уявляв. Переконали мене їх технічні рішення, високий рівень знань і технічних можливостей.

КАГЕР - це мій третій будинок, перші два будинки я побудував класичними. Я знав, чого хотів. Інженери Кагер правильно інтерпретували мої побажання і проект, який я раніше розробив. Будинок здивував з точки зору енергозбереження. У попередньому будинку я заплатив за останні два місяці €1200 за опалення, а зараз витрачаю всього €600 на рік. Дійсно виняткова економія енергії! Крім того, дуже важливі стислі терміни будівництва. Ми почали в лютому, а в жовтні ми переїхали в наш новий будинок.

Серед конструктивних особливостей хотілося б підкреслити той факт, що мій будинок має несучу фахверкового конструкцію, яка дозволяє створювати інтер'єр у будь-якій точці простору. Це дає велику свободу в розробці дизайну та реалізації ваших ідей чи ідей вашого архітектора.

Після трьох років проживання в будинку, я можу сказати, що мої очікування більш ніж виправдалися. Наприклад, на півдні великі скляні поверхні являють собою протилежність того, як вони працюють влітку і взимку: влітку винос даху будинку добре затінює фасад, а протягом зимових місяців, коли сонце знаходиться низько, воно нагріває будинок через скляні поверхні і дозволяє домогтися економії енергії для опалення. Влітку температура в будинку на 7-8 градусів нижче, ніж температура навколишнього середовища, мені не потрібен кондиціонер.

Обрати такий будинок я вирішив не тільки з естетичних або емоційним причин, а в основному через раціонального зіставлення витрат і вигод; я інженер-механік і моя професія - робота над деталями продукту. Після різних поїздок по всьому світу я отримав безліч порад, ідей і пропозицій, які я відображаю в дизайні своїх будинків. Коротше кажучи, переваги роботи з KAGER, безсумнівно, становлять професіоналізм, технічна надійність, короткі терміни будівництва, і врахування всіх побажань замовника. Я дуже задоволений моїм будинком, і я радий рекомендувати його всім своїм друзям ".

Будинок KAGER, з точністю до міліметру

Ми представляємо вам історію пана Андреа Ербетте, інженера аерокосмічної промисловості, який з травня 2014 з родиною живе в будинку Кагер у м. Бока, провінції Новара, Італія.
«Ми - сім'я з чотирьох осіб з двома дітьми. Ми жили в квартирі, яка була побудована десятиліття тому з незручним плануванням і вже морально і технічно застаріла. Тому, ми вирішили побудувати новий будинок, який буде зручним, продуманим і енергоефективними.

Ми були вже в завершальній стадії переговорів з будівельним підрядником, коли він виявився ненадійним партнером. В останній момент я вирішив, що не буду з ним співпрацювати і почав все з нуля. Але тепер виникла проблема з термінами будівництва і швидкістю виконання, оскільки раніше ми ретельно спланували майбутнє переселення і розробили суворий графік.

Компанія KAGER допомогла вирішити нам всі попередні проблеми і побудувати будинок, швидше ніж який-небудь з потенційно можливих виконавців, причому навіть швидше ніж ми планували і виконала всі роботи з точністю до міліметра. Будівництво почалося в листопаді 2013 року і у травні 2014 року, ми вже були готові до переїзду в новий будинок».

Краса і елегантність індивідуального будинку Nebbiuno

Ми представляємо вам прекрасний індивідуальний будинок від КАГЕР, який був створений у співпраці з архітектором Марком Джуліано в провінції Новара, Італія. Будинок розташований на великій території, основна зона перебування в будинку - перший поверх, він розділений на відкриту частину - вітальню зону з великою кількістю скління і інтимну частину - спальну зону з ванними кімнатами і вбиральнями.

Великі прольоти і високі стелі у вітальні і галереї з робочою зоною дозволяють отримати нам відкритий життєвий простір, де можна розслабитися або попрацювати і звідки відкривається чудовий вид на околиці. Вітальня продовжується на відкритій терасі, яка частково покрита перголой з клеєної ялинової деревини і великим філігранним дерев'яним навісом. Будинок і всі дерев'яні деталі пофарбовані в білий колір, що надає будинку безцінної елегантності.

Будинок вироблений у системі конструкцій KAGER BIO, в якій використовуються ізоляційні матеріали з дерев`них волокон - матеріалу, який має найкращі теплоізоляційні властивості і значно збільшує термічну стабільність будівлі.

Велику економію енергії забезпечує також потрійне скління і зовнішні жалюзі з електроприводом, які захищають будинок від сонячних променів і перегріву. Регулюючи кут ламелей жалюзі, ми можемо контролювати кількість світла і приватності в інтер'єрі. Для опалення, охолодження будинку та підготовки гарячої води встановлені геотермальний тепловий насос і сонячні системи.

 Чому КАГЕР?
Детальне порівняння будівельніх технологій 

Країна
виробництва

KAGER,
Словенія

Німецький фахверк,
Німеччина

Фінський будинок з брусу, Фінляндія

Цегляний будинок,
Україна

Проектування та стандарти

Європейські інженери за європейськими стандартами

Місцеві інженери за місцевими застарілими стандартами і СНІПами

Ступінь заводської готовності

Максимальна - 80%! Готовий до монтажу комплект будинку

Середня - 40%, готовий до збірки комплект брусу

Відсутня

Стандарти якості

CE, RAL, DIN1052

CE

Відсутні

Ззовні завершений будинок 250 м2

4 дні, монтаж словенської групою фахівців

4 дні, монтаж німецькою групою фахівців

2 місяці, монтаж місцевими фахівцями

6 місяців, будівництво місцевими будівельниками

Загальний строк будівницта "під ключ"

6 міс.

12-14 міс.

12-24 міс.

Контроль будівництва та економія часу

Все з одних рук, будівництво точно в строк, без проблем, шуму і пилу

Необхідний постійний контроль будівельного процессу та фінансування

Тип будівельної конструкції

Несучий фахверковий каркас будівлі. Вільні плани приміщень, можливість швидкого і простого перепланування та модернізації будинку

Несучі стіни

Несучі стіни

Площа скління

Величезна кількість сонячного світла! До 95% стін.Простір, свобода, відсутність меж.

До 45%

До 30%

Тип скління

Скляні стіни! Потрійне посилене ізоляційне скління із заповненням камер аргоном. Теплопровідність U=0,5W/m2K. Еквівалент цегляної стіни у 88 см!

Вікна, балконні двері. Подвійне скління із заповненням камери аргоном. Теплопровідність

U=1,1W/m2K

Вікна, балконні двері

Звичайне подвійне скління. теплопровідність
U=2,5W/m2K

Контроль світопроникнення

Вбудовані  жалюзі  з електроприводом

Штори, внутрішні звичайні жалюзі

Ізоляція зовнішніх стін

Максимальна

Потрійний контур теплоізоляції. Теплопровідність U=0,138 W/m2K
Еквівалент цегляної стіни у 3 метри!

Середня

Стіни без теплоізоляції, ізоляція за рахунок деревини стін

Низька
Один зовнішній контур теплоізоляції

Фундамент

Монолітна ізольована шведська плита, відносно легкий, підвал за бажанням

Стрічковий, відносно легкий

Важкий стрічковий чи інший фундамент

Покрівельна система

За стандартом пасивного будинку, подвійний контур теплоізоляції. Під важку керамічну черепицю, невидима водостічна система

Один контур теплоізоляції. Під легку. Видима водостічна система

Один контур теплоізоляції.
Під легку черепицю.
Видима водостічна система

Черепиця

Керамічна, пласка, крупноформатна

Керамічна, Німеччина

Бітумна або металева

"Брудні" роботи та будівельне сміття

Ні

Так, багато бруду, шуму, сміття

Сезонність будівництва

Не має значення, технологія сухого монтажу

Тільки в теплу пору року, багато мокрих робіт

Усадка будинку

Відсутня

Присутня, 1-5%

Відсутня

Енергоефективність

Висока
Класу А, А+, Zero energy house, Passiv HouseУ 5 разів тепліше кам'яного будинку!

Висока 
Класу А, А+У 5 разів тепліше кам'яного будинку!

Середня
У 2,5 рази тепліше кам'яного будинку

Низька

Вартість експлуатації будинку

Низька, 25кВт/м2/рікАбо 30 Євро на місяць!

Середня , 50-60 кВт/м2/рік

Або 75 Євро на місяць

Висока, Від 140 кВт/м2/рік 

Від 150 Євро на місяць

Джерело опалення

Тепловий насос

Електро/газовий котел, або потужний тепловий насос

Потужний газовий котел

Система опалення

Енергоефективна система обігріву водяними теплими підлогами, рівномірний розподіл тепла, дуже комфортно!

Радіатори опалення, нерівномірний розподіл тепла

Система вентиляції

Вентиляція з рекуперацією тепла і пиловим фільтром

Відсутня

Система охолодження

За рахунок теплового насосу

Кондиціонер

Потужний кондиціонер

Комфорт та мікроклімат

Комфортний мікроклімат, постійний приплив свіжого повітря, оптимальний обігрів теплими підлогами, відсутність пилу і запахів, низька вологість.

Є постійний запах деревини, необхідний зволожувач повітря взимку

Висока вологість, вище температура комфорту, нерівномірний розподіл тепла, відсутність вентиляції

Екологічність

Абсолютно екологічно чистий будинок

Екологічно чистий будинок, в разі  не використання протипожежної /протигрибкової хімічної обробки деревини

Під питанням

Звукоізоляція

Висока

Цементна зтяжка підлоги на усіх поверхах, внутрішні і зовнішні стіни з шумоізоляцією

Низька 

Дерев`яне перекриття, внутрішні і зовнішні стіни без шумоізоляції

Висока
Бетонне перекриття і кам'яні стіни

Вогнестійкість

Висока

Низька

Висока

Сейсмостійкість

Висока

Середня

Середня

Спеціальний догляд за будинком

Потрібен догляд за деревиною кожні  7-10 років

Потрібен догляд за деревиною кожні 3 роки

Потрібен догляд за фасадом кожні 5 років

Використання відновлювальних матеріалів

Так, деревина

 

Ні

Ризики

Немає, пряма поставка від виробника

Є багато клонів та підробок з місцевого брусу

Є, низька кваліфікація будівельників, зростання цін, великі часові ризики

Фіксовані строки та вартість будівництва

Так

Частково, тільки на комплект будинку

Ні

Гарантія виробника

30 років

10 років

2 роки

Інформативна вартість «під ключ», у.о./м2

2000

3000-5700

1600

900

 
s1
У вас є ділянка під забудову, і Ви бажаєте збудувати свій новий будинок?

Існує приємний шлях до отримання ключів від вашого нового будинку - це будівництво разом з креативною командою фірми KAGER, так як ми і наші професійні знання доступні для Вас до, під час і після будівництва.

34Зателефонуйте нам, і ми здійснимо виїзд на Вашу ділянку

Наш найважливіший принцип - це індивідуальний підхід до клієнта. Саме тому, ми спочатку все обговоримо, отримаємо інформацію про ваші побажання, можливостях і способі життя. Далі ми створимо ескіз і допоможемо Вам відобразити всі Ваші побажання або почнемо співпрацювати з вашим архітектором.

efОцініть будинок на власному досвіді

Ви не зможете оцінити будинок в повній мірі, поки не відвідаєте його. Саме тому наш представник готовий провести Вам екскурсію по вже збудованому будинку. Це дозволить Вам дізнатися найбільш репрезентативну думку про будинок від самих його власників.

ertВідвідайте наше виробництво

Ви будете проінформовані про характеристики та властивості всіх матеріалів, сучасних виробничих технологіях і способах будівництва під час Вашого візиту на наше виробництво.

44Зверніть увагу на будь-який з будинків KAGER, представлених на наших фактичних будівельних майданчиках

Будинки KAGER вироблені з якісних матеріалів, продумані до найменшої деталі і взмозі задовольнити найвибагливішого клієнта. Хоча ми говоримо, що немає двох однакових будинків, всі вони зроблені з першокласної деревини з використанням кваліфікованої робочої сили і найсучасніших продуктивних технологій.

retПідтримка до, під час і після будівництва

Компанія KAGER пропонує Вам підтримку на кожному етапі нашої взаємної співпраці - до, під час і після будівництва. Ми даємо 30 років гарантії на конструкцію будинку і 3 роки гарантії у разі виникнення можливих явних дефектів вашого будинку.

facebook УКР
РУС ENG