image
logo navigation Меню

Будинки KAGERnagode-4Фахверкова конструкція

Основою будинку KAGER є несуча фахверкова конструкція з дерев‘яних рамних елементів які виготовляються з першокласної клеєної ламінованої деревини ялини. Це забезпечує будинку надзвичайну міцність, довговічність, неминущу цінність та стійкість до землетрусів до 7 балів по шкалі Ріхтера. Масивна дерев'яна конструкція надає будинку особливого шарму, а винос даху в 1,5 метра по периметру будинку добре затіняє фасад та захищає скління від опадів.

kociper-16Панорамні скляні стіни від полу до стелі

Для скляних стін ми використовуємо потрійне ізоляційне скління, камери склопакету заповнені ізолюючим інертним газом аргоном, що забезпечує максимальну теплоізоляцію. Теплопровідність скляних стін будинку KAGER U=0,5W/m2K, це еквівалент цегляної стіни товщиною 88 см! Опційно – склопакет з 6 стекол, загальною товщиною 12 см, з коефіцієнтом теплопровідності U=0,3W/m2K! Ви можете замовити протиударне, броньоване та тоноване скління. Навіть з великою площею скляних стін, будинок KAGER у 5 разів тепліший за кам`яний!

kociper-15

Стіни, панелі перекриттів, покрівля

Основа зовнішніх і внутрішніх стін, панелей міжповерхових перекриттів, покрівельної системи, накриття терас також виготовляються з ламінованої деревини. У зовнішніх стінах ми використовуємо потрійний контур ізоляції, товщина стіни 310 мм, коефіціент теплопровідності U=0,122W/m2K - це еквівалент цегляної стіни у 3 метри! Ізоляційні матеріали виготовляються з дерев`яної вовни - екологічно чистого, відновлюваного матеріалу з максимальними теплоізолюючими властивостями.

VitaNovaSkubic-07_resizeВікна, двері, розсувні системи

Вікна, розсувні системи, вхідні та балконні двері виготовлені з першокласної ламінованої деревини. Ми використовуємо потрійне ізоляційне скління, камери склопакету заповнені ізолюючим газом аргоном, коефіцієнт теплопровідності Uv=0,5W/m2K. Ми пропонуємо вам пасивні вікна та інстальовані в конструкцію будинку комарники.

VitaNovaSkubic-10Скління даху

Надає вашому будинку відчуття єднання з природою. Через це вікно ви бачите небо, сонце і хмари. Виготовлені з загартованого скла, склопакети з потрійним склінням заповнені ізолюючим газом аргоном, Uv=0,6W/m2K. Вони оснащені автоматичною шторкою з електроприводом, датчиками вітру і світла і управляються автоматично або дистанційно.

2Зовнішні венеціанські жалюзі

Регулювати кількість сонячного світла в будинку і забезпечувати вам приватність покликані зовнішні алюмінієві жалюзі з електроприводом. Вони інстальовані в конструкцію будинку і управляються за допомогою пульта дистанційного керування.

IMG_8126

Черепиця

Ми використовуємо спеціальну пласку широкоформатну керамічну черепицю. Особливістю будинків KAGER є прихована система зливостоків, яка інтегрована в конструкцію покрівлі.

kociper-2

Сходи

Ми пропонуємо міжповерхові сходи для наших будинків будь-якої форми. Конструкція сходів виготовляється з ламінованої деревини, а огорожа із металу, дерева та скла.

Вхідні двері

Ми встановлюємо вхідні двері з ламінованої деревини, з бічними скляними секціями з ізолюючого скла. Двері оснащені 5-циліндровим замком підвищеної безпеки. 

kociper-7Балкони

Основа балкону вироблена з ламінованої деревини, а балконна підлога з модрини. Огорожа виготовлена з металу, дерева та скла.

VitaNovaSkubic-06

Тераси

Через розсувні панорамні системи, із залу і кухні ви можете вийти на дві окремі криті тераси, які знаходяться під дахом будинку. На цих терасах можна облаштувати обідню зону, зону відпочинку, або встановити джакузі.kociper-3

Пергола, навіс, гараж для авто

Для захисту від пекучого сонця на відкритій терасі ми пропонуємо вам перголу KAGER. Для вашого авто ми пропонуємо відкритий навіс, чи закритий гараж виробництва заводу KAGER. Він буде виконаний в стилі будинку.
Всі горизонтальні дерев'яні елементи будинку вкриті алюмінієвими відливами. Вони забезпечують захист дерев'яних елементів будівлі від дії опадів та пекучого сонця. Зовнішні підвіконники з алюмінію.

23423Технічна досконалість

Будинки KAGER відповідають найвищим вимогам з точки зору архітектури, дизайну та елегантності. Всі структурні компоненти виробляються з використанням обладнання з ЧПУ. Висока якість матеріалів, виробництва і монтажу будинків KAGER підтверджена європейськими сертифікатами RAL, DIN1052 та CE. Це гарантує високу якість структурних елементів будинку, відмінну звукоізоляцію, його екологічну, пожежну та сейсмічну безпеку. Ми даємо 30 років гарантії на конструкцію будинку KAGER!

facebook УКР
РУС ENG