image
logo navigation Меню

Будинки KAGER9Безмежно світлий будинок! Дух свободи!

Сонячне світло заливає інтер'єр і створює відчуття розкоші і свободи. Виключне відчуття відкритості і нескінченності надає вашому будинку абсолютно новий сенс. Ви прокидаєтесь і лягаєте спати, не відчуваючи меж! VITA NOVA являє собою будинок, який заснований на яскравих просторах, добре продуманих будівельних деталях і, змішуючись з навколишнім середовищем, стає невидимою його частиною. Це стиль життя в гармонії з природою, на який ви заслуговуєте!

22Досконалість та перфекціонізм

Будинки KAGER мінімалістичні, елегантні, дивовижно прості, але завжди індивідуальні. VITA NOVA означає симбіоз внутрішнього і зовнішнього світу. Це симбіоз, від якого захоплює подих. Любов до дерева і скла відображена в кожній деталі нашого будинку. Ручна обробка деревини і досконалість деталей надають будинку елегантності, що притаманна червоним килимовим доріжкам. Використовуючи унікальну композицію дерева та скла, ми створюємо справжній витвір мистецтва саме для Вас! 

20 Сонячна архітектура будинку KAGER

Принцип кожного будинку KAGER - це максимальна енергоефективність та екологічність, використання всіх енергетичних джерел, включаючи і пасивну сонячну енергію. Скляні стіни будинку KAGER розташовані у напрямку півдня та заходу для найкращої акумуляції сонячної енергії, а технічні приміщення виходять на північний бік. Завдяки цьому ваш будинок сам «вловлює тепло», мінімально його втрачає і значно зменшує витрати на обігрів.

23

Функціональні плани організації простору з вільним розташуванням приміщень

Фахверкова технологія дозволяє Вам створити прості, гнучкі та інноваційні плани простору з вільним розташуванням приміщень завдяки використанню симетрії та принципу планування за осями. Система надає можливість збудувати будинок, який втілює Ваші бажання і є Вашим відображенням. Спільно з Вами ми створюємо будинок, в якому є частинка вашої душі.

facebook УКР
РУС ENG