image
logo navigation

Про насFriderikKagerДосвід, традиції та сімейний бізнес

KAGER - європейський виробник енергоефективних збірних будинків преміум-класу зі Словенії. За свою 25-річну історію компанія реалізувала більше 1200 унікальних проектів в 12 країнах. KAGER - сімейний бізнес, цінностями якого є якість, цілісність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Фрідерік КАГЕР, засновник компанії та інженер за освітою, особисто бере участь в розробці кожного будинку.

VitaNovaSkubic-01Світло. Природа. Будинок. Життя

Безмежно світлий, мінімалістичний будинок КАГЕР преміум-класу підкреслить Ваш успіх, високий статус, прогресивне мислення та безмежну фантазію! Максимально енергоефективний, абсолютно екологічно чистий, повністю спроектований європейськими інженерами та вироблений з першокласної деревини на заводі КАГЕР в Словенії, зі скляними стінами від підлоги до стелі, інноваційними рішеннями, які використовують альтернативні джерела енергії, він задовольнить найвибагливішого клієнта та стане Вашою найкращою інвестицією!

kociper-18xМи цінуємо Ваш час!

Процес монтажу будинку KAGER площею 250 м2 європейськими спеціалістами займає лише 4 дні! Заводське виготовлення будинку гарантує повну відповідність проекту, ідеальну точність кожної деталі будинку, а технологія prefabricated house дозволяє будувати дуже швидко, без шуму і пилу. Індивідуальне проектування, будівництво, починаючи з фундаменту і закінчуючи ландшафтом - все це Ви отримаєте від справжніх європейських професіоналів, без стресу, з повним сервісом та з офіційною гарантією!

kociper-16

Будинок для кращого життя!

Індивідуально спроектований будинок КАГЕР буде враховувати всі Ваші побажання, спосіб і стиль життя, в ньому Ви зможете розслабитися і відпочити від робочого дня! Оберіть стиль свого будинку з чотирьох варіантів: фахверкові будинки зі скляними стінами VITA NOVA, дизайнерські будинки за проектами архітекторів VITA VISION, надсучасні будинки у стилі хай-тек з безрамним склінням VITA NOVA MODERN, та Zero Energy house – будинки, що виробляють енергії більше ніж споживають.

kociper-16

Ласкаво просимо, довіртеся нам!

Вже понад 1200 щасливих сімей живуть в будинках  KAGER. Нас з ними пов'язують багаторічні дружні стосунки, які триватимуть ще довгі роки після реалізації проекту. Ми готові провести Вам екскурсію по вже збудованих будинках, це дозволить Вам скласти найбільш репрезентативну думку про будинок від самих його власників.

facebook УКР
РУС ENG