image
logo navigation

Сучасні проекти будинківСучасні проекти будинків KAGER

Оптимальність на усіх етапах

Використовуючи наш європейський досвід у проектуванні та будівництві більше 1000 будівель, ми запропонуємо вам оптимальне рішення по вибору земельної ділянки, розробці сучасного проекту будинку, його дизайнерських та інженерних рішеннях. Ми співпрацюємо з досвідченими словенськими, італійськими та українськими архітекторами і запропонуємо Вам краще рішення з точки зору функціональності, енергоефективності, продуманий до дрібниць дизайн та надсучасну архітектуру будинку.

Все з одних рук. Ми економимо Ваш час!

Ми запропонуємо Вам ексклюзивне рішення для вашої ексклюзивної земельної ділянки: проектування сучасного будинку, розробка генерального плану ділянки, дизайн інтер'єру, будівництво, починаючи з фундаменту і закінчуючи ландшафтним дизайном і басейном - все це Ви отримаєте від справжніх європейських професіоналів, без стресу і безсонних ночей, з повним сервісом, першокласним рівнем якості в мінімальні терміни.

sdf

Наш найпопулярніший сучасний проект будинку - KAGER VITA NOVA Edition 219

Загальна площа будику - 257 мРозміри - 14,72 х 12,32 м

Будинок розрахований на проживання сім'ї з 4-5 чоловік. У будинку є 4 спальні, 3 санвузли, 2 балкони, дві критих тераси, гардероб, відкритий кабінет з галереєю і велика зала - студіо з другим світлом, поєднана з їдальнею і кухнею. На першому поверсі розміщена головна спальня зі своїм гардеробом, ванною кімнатою і критою терасою із зоною хот-спа; простора зала з другим світлом і склінням даху, кухня з їдальнею зоною і кладовою, гостьовий санвузол, передпокій і техприміщення. Із зали, їдальні та спальні можна вийти на зручні криті тераси. 

На другому поверсі розташовані 3 дитячих кімнати, відкритий кабінет з галереєю і склінням даху, велика ванна кімната та 2 балкони.

 

Як ми будуємо

Наші будинки зводяться з виробленого на заводі Кагер в Словенії комплекту будинку. Комплект будинку KAGER виробляється на сучасному обладнанні з ЧПУ, що гарантує найвищу якість і максимальну точність кожної деталі будинку (допуски +\-0 мм). Завдяки нашій технології, будинок площею 200 кв. м буде зібраний на фундаменті всього за 4 дні!

fx

Енергоефективний будинок Кагер

Навіть з великою кількістю скляних стін, будинок Кагер в 5 разів теплішій кам'яного! Коефіцієнт теплопровідності стін нашого будинку еквівалентний цегляній стіні товщиною у 3 метри, а скляних стін - у 88 см!

fd

Технічна досконалість

Високу якість матеріалів, виробництва і монтажу будинків KAGER підтверджує австрійський сертифікат RAL, німецький DIN1052 і європейський CE. Це гарантує високу якість структурних елементів будинку, відмінну звукоізоляцію і його екологічну, пожежну і сейсмічну безпеку. Ми даємо європейську 30-річну гарантію на конструкцію будинку KAGER!

dfd

df

facebook УКР
РУС ENG