image
logo navigation Меню

Сучасні будинкиСучасні проекти будинків KAGER

Оптимальність на усіх етапах

Використовуючи наш європейський досвід у проектуванні та будівництві більше 1000 будівель, ми запропонуємо вам оптимальне рішення по вибору земельної ділянки, розробці сучасного проекту будинку, його дизайнерських та інженерних рішеннях. Ми співпрацюємо з досвідченими словенськими, італійськими та українськими архітекторами і запропонуємо Вам краще рішення з точки зору функціональності, енергоефективності, продуманий до дрібниць дизайн та надсучасну архітектуру будинку.

Все з одних рук. Ми економимо Ваш час!

Ми запропонуємо Вам ексклюзивне рішення для вашої ексклюзивної земельної ділянки: проектування сучасного будинку, розробка генерального плану ділянки, дизайн інтер'єру, будівництво, починаючи з фундаменту і закінчуючи ландшафтним дизайном і басейном - все це Ви отримаєте від справжніх європейських професіоналів, без стресу і безсонних ночей, з повним сервісом, першокласним рівнем якості в мінімальні терміни.

sdf

Наш найпопулярніший сучасний проект будинку - KAGER VITA NOVA Edition 219

Загальна площа будику - 257 мРозміри - 14,72 х 12,32 м

Будинок розрахований на проживання сім'ї з 4-5 чоловік. У будинку є 4 спальні, 3 санвузли, 2 балкони, дві критих тераси, гардероб, відкритий кабінет з галереєю і велика зала - студіо з другим світлом, поєднана з їдальнею і кухнею. На першому поверсі розміщена головна спальня зі своїм гардеробом, ванною кімнатою і критою терасою із зоною хот-спа; простора зала з другим світлом і склінням даху, кухня з їдальнею зоною і кладовою, гостьовий санвузол, передпокій і техприміщення. Із зали, їдальні та спальні можна вийти на зручні криті тераси. 

На другому поверсі розташовані 3 дитячих кімнати, відкритий кабінет з галереєю і склінням даху, велика ванна кімната та 2 балкони.

 

Як ми будуємо

Наші будинки зводяться з виробленого на заводі Кагер в Словенії комплекту будинку. Комплект будинку KAGER виробляється на сучасному обладнанні з ЧПУ, що гарантує найвищу якість і максимальну точність кожної деталі будинку (допуски +\-0 мм). Завдяки нашій технології, будинок площею 200 кв. м буде зібраний на фундаменті всього за 4 дні!

fx

Енергоефективний будинок Кагер

Навіть з великою кількістю скляних стін, будинок Кагер в 5 разів теплішій кам'яного! Коефіцієнт теплопровідності стін нашого будинку еквівалентний цегляній стіні товщиною у 3 метри, а скляних стін - у 88 см!

fd

Технічна досконалість

Високу якість матеріалів, виробництва і монтажу будинків KAGER підтверджує австрійський сертифікат RAL, німецький DIN1052 і європейський CE. Це гарантує високу якість структурних елементів будинку, відмінну звукоізоляцію і його екологічну, пожежну і сейсмічну безпеку. Ми даємо європейську 30-річну гарантію на конструкцію будинку KAGER!

dfd

df


Проекти сучасних будинків ВІТА НОВА

Ми будуємо приватні енергоефективні будинки екстра-класу, грунтуючись на принципах свободи, елегантності, відкритості та модульності. Словенська компанія Кагера відкриває для себе Україну, почавши будівництво проектів скляних будинків нового типу. Ми використовуємо концепцію ВІТА НОВА, упор в якій робиться на:

 • масивний видимий дерев'яний каркас будинку;
 • унікальні скляні стіни;
 • індивідуальне проектування;
 • величезну кількість сонячного світла, що проникає через скляний фасад;
 • скління даху;
 • великі відкриті простори вітальні;
 • вільний вихід на терасу і басейн.

Одним з центральних елементів багатьох проектів є сходи зі сходами з натурального дерева, яка зонирует три головних простору на першому поверсі - кухню, вітальню і їдальню. За бажанням клієнта в будівлю можна включити спіральну або маршові сходи. У кожному варіанті архітектори спільно з дизайнерами досягають максимальної естетичності конструкції.

Плани сучасних будинків

Ми пишаємося нашим найпопулярнішим проектом будинку - KAGER VITA NOVA Edition 219

Площа будинку складає - 257 м2, а розмір будинку - 14,72 х 12,32 м.

Наш енергоефективний будинок розрахований на комфортне проживання сім'ї з 4-5 чоловік. Будинок спроектований для зручності жителів. Має 4 спальні, 3 санвузли, 2 балкони, 2 криті тераси, гардероб, особистий кабінет з галереєю і великий зал-студіо з другим світлом, поєднаний зі столовою і кухнею.
Фахівці Кагера використовують доступний ділянку з максимальною користю, роблячи функціональним кожен квадратний метр. Для виготовлення комплекту будинку використовуються екологічно чисті матеріали такі як дерево і скло. Мінімалізм естетично поєднується зі стилем хай-тек. На прикладі кухні можна відчути всі переваги концепції ВІТА НОВА. Вікна по всьому периметру від підлоги до стелі, в робочій зоні відкривають вид на зелений двір. Колір деревини підбирається в залежності від ландшафту на ділянці, щоб створити симбіоз інтер'єру і навколишньої природи.

Серед наших сучасних проектів, є кілька показових:

 • скляний будинок в сільській місцевості:органічне поєднання із зеленню навколо ділянки і біобассейном;
 • будинок для двох:
 • використання натуральних відтінків з природною структурою деревини;
 • будинок для сім'ї з 4 осіб: масштабований варіант ВІТА НОВА.

21: модель фахверкового будинку люкс-класу з імпозантно-чорними відтінками на тлі білого фасаду.На другому поверсі можуть розташовуватися дитячі кімнати, балкони, кабінет і зона другого світла з склінням даху. За бажанням клієнта можна створити модулі для скляних гаражів люкс-класу. Енергоефективний комплект будинку виготовляється на заводі Кагера в Словенії. Незважаючи на велику площу скління, коефіцієнт теплопровідності наших стін в 5 разів нижче, ніж у будівель з каменю і цегли. Висока якість матеріалів, виробництва і збірки будинків KAGER підтверджує австрійський сертифікат RAL, німецький DIN1052 і європейський CЄ. Завдяки цьому забезпечується висока якість звукоізоляції, а також гарантується сейсмічна і пожежна безпека. Компанія дає 30-річну гарантію на всі будинки.

Як замовити будинок?

На нашому сайті можна ознайомитися з каталогом готових проектів. Ви можете розповісти нашим архітекторам про свої погляди на будинок мрії. Вони поєднають їх з фірмовими технологіями Кагера, і на виході ви отримаєте ексклюзивний проект, який буде існувати в єдиному екземплярі. Вартість буде залежати від площі і індивідуальних побажань замовника. Представництво Кагера в Києві відкрито до плідної співпраці. Ми вкладаємо душу в кожний будинок, створюючи для вас житло для натхнення, комфорту і щасливого життя.

facebook УКР
РУС ENG