image
logo navigation

Котеджне містечко NEW HAVEN Luxury Village під Києвом

NEW HAVEN Luxury Village by KAGER

Котеджне містечко люкс-классу з віллами KAGER в ексклюзивному місці на березі Київського моря

Коттеджный городок люкс-класса с виллами KAGER в эксклюзивном месте на берегу Киевского моря

Світло. Природа. Будинок. Життя

В гармонії з природою

Ми представляємо наш новий проект - NEW HAVEN Luxury Village - ексклюзивні вілли КАГЕР у найкрасивішому місці Київської області, на рельєфних ділянках посеред сосен, на узбережжі Київського моря, з приголомшливими видами! 

Містечко знаходиться у с. Лютіж, Вишгородського району, Київської області, у 35 км від центру Києва.

Концепція

Котеджне містечко New Haven Luxury Village розташоване в унікальному, дуже красивому і екологічно чистому місці, на узбережжі Київського водосховища, в с. Лютіж, в 35 кілометрах від центру Києва. Загальна площа території котеджного містечка становить 22 гектари, половина з яких вже заселена.

Ми пропонуємо 25 готових земельних ділянок площею від 15 до 64 соток в 4х лініях - біля води, на височині і в хвойному лісі.

Ми спеціально спроектували 25 ексклюзивних вілл Кагер, площею від 230 до 420 м2, на Ваш вибір. Унікальні надсучасні вілли Кагер зі скляними стінами дозволяють максимально розкрити потенціал цього видового місця, мінімально втручаючись в існуючу природу і зливаючись з нею. Це життя в гармонії з природою!

Вілли Кагер "під ключ за" 7-8 місяців, монтаж будинку европейскімім фахівцями за 4 дні, європейська гарантія - 30 років!

На території, що охороняється присутня вся необхідна інфраструктура: СПА-центр з басейном і тренажерним залом, яхт-марина, вертолітний майданчик, клубний будинок для вечірок, пляж, складські приміщення, резервний електрогенератор 400 кВт, 2 КПП. Користування СПА-центром з басейном і тренажерним залом, а також клубним будинком - за домовленістю із жителями містечка.

Ми пропонуємо:

 • Унікальне, екологічно чисте місце в сосновому лісі біля води на Київському морі в приватному, закритому котеджному містечку люкс-класу
 • 25 земельних ділянок в 4х лініях - біля води, рельєфні ділянки у хвойному лісі і ділянки з видом на море на височини, площею від 15 до 64 соток
 • Будівництво 25 ексклюзивних європейських вілл Кагер зі скляними стінами в 9 готових проектах, а також можливість замовити індивідуальний проект для Вас. Вілли Кагер - вироблено в Словенії!
 • До ділянок підведена асфальтована дорога, газ, електрика, водопровід.
 • Проекти 25 вілл Кагер точково вбудовані в існуючий ландшафт, що дозволило мінімально втручатися в природу, а правильне розташування будинків, на оптимального розміру ділянках, дозволяє не перетинатися з сусідами
 • Територія під охороною та відеонаглядом, є вся необхідна інфраструктура: СПА-центр з басейном і тренажерним залом, яхт-марина, вертолітний майданчик, клубний будинок для вечірок, пляж, складські приміщення, резервний електрогенератор на 400 кВт, 2 КПП. Користування СПА-центром з басейном і тренажерним залом, а також клубним будинком - за домовленістю із жителями містечка.
 • Усі земельні ділянки без парканів! (Можлива зелена огорожа). Дуже солідні сусіди.
 • Усе для активного способу життя: водний, велосипедний спорт, квадроцикли, баггі, риболовля, гриби-ягоди, авіаспорт. 
 • У 3х хвилинах їзди, у Лютіжі, є АЗС, ресторан з кейтерингом, новий супермаркет Фора, аптека, Нова Пошта, медична клініка високого класу.

Ортофотозйомка території забудови

Генеральний план території забудови

генплан

Цінова політика

 • Земельні ділянки розташовані в 4х лініях - 1 лінія біля води, 2 лінія - на пагорбі, частково з хвойним лісом, має огляд на воду і ліс; 3 і 4 лінії на пагорбах у хвойному лісі.
 • Ціни на земельні ділянки 1-2-3-4 лінії, відповідно, 10-12-8-6 тис. дол. 3а сотку.
 • Всі земельні ділянки знаходяться у довгостроковій оренді (договір субаренди), збудована нерухомість - у власності. Є можливість перевести ділянки у власність.
 • Користування СПА-центром з басейном і тренажерним залом, а також клубним будинком - за домовленістю із жителями містечка
 • Вілли Кагер люкс-класу (виробництва заводу Кагер, Словенія) за 9 індивідуальними проектами, площею від 230 до 420 м2. Можливі індивідуальні проекти, як меншої, так і більшої площі.
 • Інформативна вартість будівництва вілл Кагер "під ключ" - двоповерхові - 2000-2200 Євро/м2, одноповерхові 2600-2700 Євро/м2
 • Оплата у гривні.

Генеральний план забудови 1 лінії, у води та 2 лінії - на пагорбі, з оглядом на воду

генплан городка 1 и 2 линий

Огляд на 1 і 2 лінії забудови - біля води та на пагорбі з видом на воду

Коттеджный городок люкс-класса с виллами KAGER в эксклюзивном месте на берегу Киевского моря

Огляд на 3 та 4 лінії забудови - рельєфні ділянки у хвойному лісі

Візуалізація проекту

Архітектор: Ірина Карликова

Яхт-марина, клубний будинок та вертолітний майданчик

NEW HAVEN Luxury Village

by KAGER

Виникли запитання, або бажаєте відвідати це місце?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами: +380974401440


 

Котеджне містечко преміум-класу KAGER-Хутір Ясний біля Києва

kager

Представляємо Вам нову концепцію щасливого заміського життя в котеджному містечку преміум-класу Хутір Ясний в с. Лісники, на Новообухівській трасі, в ближньому передмісті Києва!Пропонуємо Вам готове рішення - мальовничі земельні ділянки в готовому котеджному містечку преміум-класу з відмінною транспортною доступністю, всією необхідною інфраструктурою і підрядом на будівництво суперсучасного будинку Кагер!

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

 • Закрите котеджне містечко преміум-класу Хутір Ясний розташоване в селі Лісники, на Новообухівській трасі, це єдиний напрямок, вільний від пробок в будь-який час дня, що дозволяє дістатися до центру Києва всього за 15-20 хвилин!
 • Готова інфраструктура містечка: асфальтовані під'їзди, огородження ділянок, централізоване газопостачання, електрика, оптоволоконний інтернет, власна служба експлуатації, паркова зона з дитячим майданчиком, церква і озеро
 • У найближчому оточенні котеджного містечка розташовані: супермаркет АТБ, кінний комплекс, Блакитні озера, ресторанні комплекси, готелі, Мегамаркет, АЗС, Мануфактура.
 • Сонячні земельні ділянки в центрі містечка, великі ділянки біля хвойного лісу, або ділянки біля озера, площею 12,22,24,38 соток
 • 19 суперсучасних енергоефективних будинків і вілл KAGER зі скла і дерева 5 типів, площею 190-450 м2. KAGER - зроблено в Словенії!
 • Можливість як покупки окремого домоволодіння, так і інвестування в проект забудови всього містечка

gg

dfg

sdgf

Архітектор: Ірина Мосійчук

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ЗАБУДОВИ

Сонячні ділянки в центрі містечка та великі ділянки біля лісу

Інформативна вартість ділянок у  центрі містечка, розміром по 12 соток - $12.000/сотка
Інформативна вартість ділянок біля лісу, розміром по 24 та 39 соток - $12.000/сотка

ghh

Ділянки з виходом до озера

Інформативна вартість ділянок з виходом до озера, розміром по 22, 23, 27 соток - $12.000/сотка

dfg

ІНФРАСТРУКТУРА МІСТЕЧКА

ЧОМУ СЛІД ОБРАТИ БУДИНОК ВІД КАГЕР?

 • Унікальний дизайн будинку зі скляними стінами і площею скління до 90%! Ідеальне рішення для панорамної ділянки!
 • Будинок повністю спроектований за європейськими стандартами європейськими інженерами! Європейська гарантія на будинок 30 років!
 • Індивідуальне проектування будь-якої складності і функціональний дизайн внутрішнього простору
 • Будинок вироблений на заводі Кагер в Словенії з першокласних матеріалів і змонтований на ділянці замовника словенськими фахівцями за 4 дні!
 • Будинок Кагер в 5 разів тепліше кам'яного і в 2 рази перевершує діючі європейські норми до енергоефективності будівель, вартість експлуатації будинку Кагер становить усього 1 Євро в день!
 • Інноваційна система кліматичного контролю, абсолютна екологічність, комфорт і відсутність пилу в будинку
 • Використання відновлюваних джерел енергії, пасивний і активний будинок energy + house
 • Заздалегідь відома фіксована вартість будівництва
 • Економія вашого часу і нервів, мінімальні терміни, а також відмінна інвестиція!

ТИПИ БУДИНКІВ

Тип 1, 2, 5 - будинок Vita Nova CLASSIC 209

Найпопулярніший проект від КАГЕР на 4 спальні
Загальна площа будинку – 225 м2
На першому поверсі розміщена головна спальня зі своїм гардеробом, ванною кімнатою і критою терасою з зоною хот-спа; простора зала з другим світлом і склінням даху, кухня з їдальнею і коморою, гостьовий санвузол, передпокій і топкова/пральня. Із зали, їдальні та спальні можна вийти на зручні криті тераси. На другому поверсі розміщені 3 дитячі кімнати, відкритий кабінет, галерея, загальна ванна кімната та 2 французські балкони. Вбудовані жалюзі з електроприводом на всіх скляних стінах і вікнах та скління даху включені у вартість.
Інформативна вартість будику КАГЕР "під ключ" - 435.000 EUR 

209

Тип 3 - Vita Nova DELUXE VILLA

Надсучасна вілла з пласким дахом, площею 452 м2 з 5 спальнями, біля хвойного лісу
Загальна площа - 452 м2 Площа забудови - 220,81 м2 Розміри - 25,46м Х 17,50 м
На першому поверсі розміщена велика зала з каміном, їдальнею і кухнею, з виходом на 2 великих тераси через розсувні скляні стіни, кабінет з кінозалом, просторий хол, санвузол, топкова/пральня і гостьова спальня зі своїм санвузлом і гардеробом, скляний гараж для двох автомобілів. На другому поверсі велика головна спальня з великим балконом, ванною кімнатою і гардеробом, 3 дитячі кімнати з ванними кімнатами і балконами.
Інформативна базова вартість будику КАГЕР "під ключ" - 955.000 EUR

dfg

cbn

Тип 4 - будинок Vita Nova EDITION 190

Дуже світлий одноповерховий будинок на 3 спальні
Загальна площа будинку – 190 м2 Площа забудови - 214,47 м2
В будинку 3 спальні, 3 санвузли, 2 гардеробних, топкова/пральня та велика зала-студіо з кухнею та їдальнею. З кожної кімнати, залу та кухні можна вийти на терасу.
Інформативна базова вартість будику КАГЕР "під ключ" - 490.000 EUR  

190

Склад інформативної вартості будику KAGER «під ключ»

Комплект будинку KAGER

 • Виробництво на заводі Кагер в Словенії комплекту будинку
 • Доставка комплекту будинку на ділянку монтажу (включаючи мито і ПДВ)
 • Монтаж комплекту будинку групою словенських фахівців (усього 4 дні!)
   

Зовні завершений об'єкт

 • Зведення фундаменту
 • Пласка широкоформатна керамічна черепиця Erlus Linea (Німеччина), гідроізоляція водостічної системи плівкою Sika (Швейцарія), капельники
   

Інженерні мережі

 • Електроінсталяція
 • Система водопроводу і каналізації
 • Інсталяція енергоефективної кліматичної системи: низькотемпературна система обігріву будинку водяними теплими підлогами у всіх приміщеннях, система вентиляції з рекуперацією тепла, котел, бойлер, погодозалежна автоматика
   

Внутрішні оздоблювальні роботи

 • Гіпсокартонні роботи
 • Цементна стяжка підлоги на всіх поверхах
 • Малярні роботи
 • Покриття підлоги, плиточні роботи
 • Монтаж розеток, вимикачів, освітлювальних приладів (роботи)
 • Монтаж сантехніки (роботи)
   

Додаткові опції:

 • Автоматична шторка для скління даху з датчиками вітру і світла
 • Зовнішні алюмінієві венеціанські жалюзі з електроприводом
 • Балкони зі скляною огорожею
 • Багатошарове ударостійке скління VSG, бронювання, тонування скла
 • Камін, в тому числі підвісний камін Gyrofocus
 • Пергола, гараж, навіс для авто
 • Тепловий насос, сонячні колектори, фотовольтаїка
 • Система «Розумний будинок»

facebook УКР
РУС ENG