image
logo navigation Меню

Будинки в стилі хай тек

Будинки KAGER у стилі Хай-Тек з безрамним склінням

Ми пропонуємо Вам надсучасні, виконані за індивідуальним проектом будинки з безрамним склінням. В будинках Vita Nova Modern ми використовуємо всі сучасні архитектурні ідеї для індивідуального будівництва: безрамне скління, консолі, оздоблення фасаду та інтер`єру деревяним панелінгом та каменем, тераси на даху будинку, зелені покрівлі та ще багато цікавих ідей. Ми можемо залучати до співправці відомих українських, словенських та італійських архітекторів!

Скільки часу потрібно, щоб побудувати сучасний будинок?

Дивіться таймлапс будівництва сучасної вілли КАГЕР в провінції Новара, Італія, площею 231 м2. Завдяки технології prefab houses - виготовлення будинку на заводі KAGER в Словенії, будівництво цієї вілли зайняло всього 3 дні! Це одна з основних переваг будинків KAGER, час будівництва яких не має аналогів в традиційних будівельних технологій. У даній віллі використана технологія X-Lam - конструкція зроблена з клеєних хрест навхрест дерев'яних панелей, внутрішній металевий каркас основної зони і безрамне скління.

Архітектор: Paolo Bertozzi

Замовляйте проект будинку ціна Vita nova modern від фірми KAGER із загальною площею індивідуально з безрамним склінням від підлоги до стелі.

Мінімалістичні будинки у стилі ХАЙ-ТЕК з безрамним склінням за індивідуальними проектами
facebook УКР
РУС ENG