image
logo navigation Меню

Люксові вілли KAGER

Ексклюзивні, індивідуально спроектовані та збудовані "під ключ" у Київській області вілли Кагер у стилі шале

Дві вілли розташовані на рельєфних ділянках у хвойному лісі та мають види на воду

Перша вілла розташована біля води, на ділянці з перепадом висот у 4 метри, завдяки чому ми отримали великий цокольний поверх, в якому розташований гараж з напівпрозорими воротами для гарних автомобілів.

Загальна площа вілли 560 м2, з яких цокольний поверх з великим гаражем та технічними приміщеннями займає площу 160 м2

На першому поверсі розташована велика зала з видами на воду, кухня з видом у ліс та їдальня зона зі склінням даху. Є велика крита тераса з видами на воду. Поряд розташована головна спальня зі своєю ванною кімнатою та своїм гардеробом.

На другому поверсі: 4 спальні, 2 ванні кімнати та великий відкритий кабінет з галереєю та склінням даху.

Інша вілла розташована на видовому пагорбі у хвойному лісі. Загальна площа 550 м2, з яких 150 м2 займає цокольний поверх, в якому  розташований гараж та технічні приміщення. Ця вілла має 2 тераси - одну з видом на воду та другу - у лісіі, на звороті будинку.

На першому поверсі розташована велика зала з видами на воду, кухня з видом у ліс та їдальня зона зі склінням даху. Поряд розташована гостьова спальня, гардероб та ванна кімната.

Головна спальня займає весь фасад другого поверху будинку, виходить на воду та має свій гардероб та велику ванну кімнату з джакузі. Поруч знаходиться дитяча кімната зі своєю ванною, а також велика каміннай зала з галереєю, відкритим кабінетом, склінням даху та видами на ліс.

Архітектор: Ірина Карликова

facebook УКР
РУС ENG