Друк

Ми виробляємо і будуємо під ключ сучасні будинки Кагер з пласким дахом за індивідуальними проектами архітекторів. Ці будинки враховують всі побажання замовника і максимально ефективно використовують простір земельної ділянки, а також розкривають його види.

Декілька прикладів реалізованих проектів сучасних вілл і будинків Кагера з пласкими дахами:

1. Сучасна вілла Кагер з з пласким дахом розташована в муніципалітеті Аркізате, в провінції Варезе.

Будинок повністю відображає побажання власника, який брав активну участь в розробці проекту. У будинку реалізовані деякі оригінальні архітектурні рішення, такі як підвісні сходи на скляній стіні, розташовані біля входу.

Проект натхненний архітектурним стилем американських вілл з видом на Атлантичний океан зі стилем з великих терас, світлих тонів і великих вікон.

Житлова площа характеризується кутовий скляною стіною, що виходить на басейн і відкритий тропічний сад, в якому поєднуються автохтонні есенції з екзотичними видами.

У вітальні є одна з багатьох деталей стилю, які роблять цей проект елегантним і вишуканим: зала з зоною другого світла і спеціальним освітленням, яке у вечірній час відтворює ефект зоряного неба і частково скляним міжповерховим перекриттям, що додатково збільшує кількість сонячного світла.

Максимальна увага також була присвячена іншим стилістичним елементам, таким як невидимі двері, виконані врівень зі стінами, вбудованим освітленням і підбором особливих оздоблювальних матеріалів.

Енергетичні технології включають в себе інтегровану фотогальванічну систему і тепловий насос, домашню автоматизацію і активну систему затінення.

У будинку також немає газу. Всі рішення дозволили отримати клас енергії А4 за італійською класифікації.

2. Будинок з U-подібним розташуванням і оглядом на 360 градусів в Італії.

Ми представляємо вам індивідуально спроектований будинок Кагер у співпраці з архітектором Мірком Фуммі і його власниками в холмистій місцевості Сальсомаджоре Терме з панорамним видом на мальовничий пейзаж Емілії-Романьї, в Італії.

Будинок має форму U-подібну форму і створює внутрішній двір на південному заході, який захищений від вітру. З кожної кімнати ви можете насолоджуватися 360 ° видом навколишнього пейзажу, скляні стіни будинку виглядають як прекрасні картини зсередини, приносять багато світла і забезпечують безперервність між інтер'єром і прекрасним видом на пагорби Емілії. Майстерна гра окремих архітектурних форм надає будівлі сучасний і різноманітний вигляд. Чисті фасадні лінії збагачені деталями, в яких матеріали, такі як скло, дерево і метал, взаємодіють один з одним.

Індивідуальні проекти вілл та будинків у стилі хай-тек з пласким дахом