image
logo navigation

Вілла VITA NOVA EXCLUSIVE

Індивідуальне проектування 

Ми маємо великий досвід в проектуванні європрейських енергоефективних будинків, вілл, резиденцій, готелів та безліч цікавих ідей, співпрацюємо с креативними словенськими, італійськими та українськими архітекторами та запропонуємо Вам оптимальне рішення з точки зору функціональності планування приміщень, неповторну архітектуру та ексклюзивний дизайн. Індивідуальний проект будинку буде враховувати всі Ваші побажання і мрії, конфігурацію земельної ділянки, та буде повністю відповідати вашим очікуванням, смаку і стилю життя! Запрошуємо до взаємовигідної співпраці архітекторів! 

Вілла Vita Nova Exclusive 450

Загальна площа будинку - 451 м2 Розміри будинку - 25,46х17,42 м

Велика світла люксова вілла з пласким дахом, ідеально підходить для узбережжя, з оглядом на одну сторону, або на великій панорамній ділянці з оглядом на 4 сторони.

На першому поверсі розташована велика зала-студіо з каміном, кухнею та їдальнею, через 3 великі розсувні скляні стіни можна вийти на основну та бічну тераси; великий кабінет з лаунж-зоною та виходом на окрему терасу, гостьові апартаменти з ванною кімнатою, велика вітальня з галереєю, сходовою клітиною із другим світлом, технічне приміщення, туалет, гараж зі скляними стінами для двух стильних люксових автівок. На другому поверсі 4 великих спальні з власними ванними кімнатами, гардеробами, великими балконами, та галерея.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ проектування фахверкових будинків
facebook УКР
РУС ENG